Заштитна обвивка за браник на бранување на VIQIV, за компатибилен со Apple Watch 38mm 42mm 40mm 44mm, рамка за кристална дијамантска плоча компатибилна со Apple Iwatch Series 5 4 3 2 1
  • Неодамнешно

Заштитна обвивка за браник на бранување на VIQIV, за компатибилен со Apple Watch 38mm 42mm 40mm 44mm, рамка за кристална дијамантска

DEN 191.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

металик-влакна Повлекување на затворање. Urltra-Light Rhinestone Cover компатибилен со Apple Watch 38mm 42mm 40mm 44mm Iwatch Series 5 4 3 2 1, Chic Bling Frame Case компатибилен со сите Apple Watch Band 38mm 40mm 42mm 44mm серија 5, серија 4, серија 3, серија 2, серија 2, серија 1, серија 1. Светските камења ќе го претворат вашиот Apple Watch во парче накит. Лесно за инсталирање и полетување - нема потреба да ги соблекувате лентите за часовници кога инсталирате или го соблекувате случајот. (Само кутија за рамки. Apple Watch и групата не се вклучени), тоа го прави вашиот Apple Watch Dressy и да изгледа повеќе фенси, и ќе сјае сама по себе во мракот кога сте на забава. Сјаен кристал за изработка на оваа покривка на Wacth. Инсталирајте во Cove, не потпирајќи се само на лепила. Обезбедува тоа во стабилно и безбедно. Лесната и издржлива пластика која е обоена со вакуумски позлати го прават елегантен дневен придружник. This Wrist Watch Case Great choice for Party, also suitable for daily use, holiday parties, concerts and very proper to be used as gifts or presents for Wedding, birthday, Valentines' day, Wedding Anniversary, Mothers' day, Christmas, Thanksgiving Day, Ноќта на вештерките итн. Кристал rhinestone case за Apple Watch, ве молиме да го сувате и да избегнете испуштање на вода како капење, миење раце и пливање, парфемот е исто така корозивен за тоа. Ако го користите во соодветно опкружување, можете да го продолжите вашиот животен век. Повлекување на затворање. Urltra-Light Rhinestone Cover компатибилен со Apple Watch 38mm 42mm 40mm 44mm Iwatch Series 5 4 3 2 1, Chic Bling Frame Case компатибилен со сите Apple Watch Band 38mm 40mm 42mm 44mm серија 5, серија 4, серија 3, серија 2, серија 2, серија 1, серија 1. Светските камења ќе го претворат вашиот Apple Watch во парче накит. Лесно за инсталирање и полетување - нема потреба да ги соблекувате лентите за часовници кога инсталирате или го соблекувате случајот.