Паричник на држач за мобилни телефонски картички - MSVU Делта ѓаволи
  • Неодамнешно

Паричник на држач за мобилни телефонски картички - MSVU Делта ѓаволи

DEN 833.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Едноставно прикачете го овој мобилен телефон, кој се држи на вашиот телефон со 3М двострана леплива лента што нема да остави остаток кога ќе се отстрани паричникот Компатибилен со повеќето паметни телефони со рамна задна површина, вклучувајќи i Phone, Galaxy, Android и други. Силен леплив паричник ќе се држи на вашиот телефон без никакви проблеми за наредните години. Може да има повеќе визит -картички или комбинација на лични карти и кредитни картички (до три). Ласерски гравиран во САД. Едноставно прикачете го овој мобилен телефон, кој се држи на вашиот телефон со 3М двострана леплива лента што нема да остави остаток кога ќе се отстрани паричникот. Компатибилен со повеќето паметни телефони со рамна задна површина, вклучувајќи i Phone, Galaxy, Android и други. Силен леплив паричник ќе се држи на вашиот телефон без никакви проблеми за наредните години. Може да има повеќе визит -картички или комбинација на лични карти и кредитни картички (до три).