Велохас Еластичен Силиконски Телефонски Ремен, Прилагодлив Телефонски Зафат Со Должина, Држач За Рака За Мобилен Телефон Назад, Удобен Мек Јамка За Телефонски Јам?
  • Неодамнешно

Велохас Еластичен Силиконски Телефонски Ремен, Прилагодлив Телефонски Зафат Со Должина, Држач За Рака За Мобилен Телефон Назад, Удобен Мек

DEN 1043.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Удобен Допир И Чувство На Сигурност : нашиот држач за телефон против паѓање за рака им дава на вашите раце мек и мазен допир на бебетоДизајнот на ergономијата го олеснува држењето на телефонот и шолјите за кафе,клучевите или чантата или сладоледот само со едната рака.Не грижете се дали вашиот мобилен телефон ќе падне или не можете да одземете други работи.Нашиот држач за зафат на i Phone ви дава целосно чувство на сигурност и удобност. Единствена Прилагодлива Должина : должината на основниот силиконски ремен е 10,43 инчи (26,5 см).Можете да ја прилагодите соодветната должина за вашата рака преку 4 позиционирање holes.It не треба да биде премногу тесен,држачот за телефонски ремен отпорен на кинење за рака е еластичен и нема да стане лабав. Флексибилен и Издржлив Силиконски Материјал : Нашиот ремен за зафат на телефонот за повеќекратна употреба е високо еластичен.Често испружените делови се задебелени и зајакнати.Нашиот сигурен држач за телефон за задниот дел на телефонот го помина тестот за еластична отпорност на замор.Еластичноста нема да се влоши.Не грижете се за губење или кршење. Тенок и Стилски Дизајн : Нашата лента за држење за раце има дебелина од 0,03 инчи(0,88 мм)и ширина од 0,47 инчи (12 мм), тоа не влијае на безжичното полнење или употребата на кабли за податоци.