Шпанија Барселона Споменик Акварел Телефон Паричник Чанта Виси Мобилни Торбичка Црн Џеб
  • Неодамнешно

Шпанија Барселона Споменик Акварел Телефон Паричник Чанта Виси Мобилни Торбичка Црн Џеб

DEN 537.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : 10,2 см х 19,5 см(4 инчи х 8 инчи) Класификација : Висечка Чанта, Мобилна Торбичка, Џеб. Карактеристика : - Издржлив и удобен материјал.- Може да се носи со вкрстено тело или со едно рамо. ;- Затворање на копчето за магнетно прилепување.;- Совршено за вас и вашите пријатели да го однесете насекаде без да мора да го држите телефонот и да одговарате на облеката што ја носите. Количина на пакетот : 1 х виси чанта. Големина : 10,2 см х 19,5 см(4 инчи х 8 инчи). Класификација : Висечка Чанта, Мобилна Торбичка, Џеб. Карактеристика : - Издржлив и удобен материјал.- Може да се носи со вкрстено тело или со едно рамо. ;- Затворање на копчето за магнетно прилепување.;- Совршено за вас и вашите пријатели да го однесете насекаде без да мора да го држите телефонот и да одговарате на облеката што ја носите. Количина на пакетот : 1 х виси чанта. Големина : 10,2 см х 19,5 см(4 инчи х 8 инчи).Класификација : Висечка Чанта, Мобилна Торбичка, Џебна Карактеристика : - Издржлив и удобен материјал.- Може да се носи со вкрстено тело или со едно рамо. - Затворање на копчето за магнетно прилепување.- Совршено за вас и вашите пријатели да го однесете насекаде без да мора да го држите телефонот и да одговарате на облеката што ја носите.