Riteav - (3 банда 15A излез за напојување 3 HDMI CAT5E сина зелена портокалова црвена wallид плоча
  • Неодамнешно

Riteav - (3 банда 15A излез за напојување 3 HDMI CAT5E сина зелена портокалова црвена wallид плоча

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Врска со алатка Само приклучете го еден кабел во предниот дел и еден во задниот дел на секоја порта. Wallидната плоча изгледа исто на предната и задната страна (женско до женско). Одговара на стандардни кутии за излез и држачи за монтирање на низок напон. Приклучоците во плочите се отстранливи за идните надградби. Ставка со висок квалитет. Вклучени завртки. Врска со алатка. Само приклучете го еден кабел во предниот дел и еден во задниот дел на секоја порта. Wallидната плоча изгледа исто на предната и задната страна (женско до женско). Одговара на стандардни кутии за излез и држачи за монтирање на низок напон. Приклучоците во плочите се отстранливи за идните надградби. Ставка со висок квалитет. Вклучени завртки.