Ipetboom 12 Парчиња Морска Ѕвезда Украсни Додатоци Украси За Свадбена Маса Декор За Работна Површина Декорација На Резервоар За Риби Забава Материјали За Домашни Резер
  • Неодамнешно

Ipetboom 12 Парчиња Морска Ѕвезда Украсни Додатоци Украси За Свадбена Маса Декор За Работна Површина Декорација На Резервоар За Риби Забава

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ФИГУРИНИ НА МОРСКИ ЅВЕЗДИ Украсете го вашиот аквариум цело време со ова минимално одржување, вашиот аквариум ќе биде живописен со нашиот модел на морски ѕвезди РЕЗЕРВОАРИ за РИБИ таа е погодна за аквариуми, аквариуми, градини, дворови, хотели и пејзажи. Прекрасни морски ѕвезди, ќе им дадат на луѓето нов визуелен впечаток. РИБА САД МОРСКИ ЅВЕЗДИ УКРАС нашите морски ѕвезди веднаш го претвораат вашиот аквариум во привлечен дисплеј. ЅИДНИ УКРАСИ Исклучителен дизајн, може да создаде природна средина за живеење за рибите. Исто така, Совршена декорација за домашен декор, свадби, украси или изработка и ви носи погодност. ПРИРОДНИТЕ МОРСКИ ЅВЕЗДИ завршуваат Совршено За украсување резервоар за риби и аквариум, што е убаво и енергично. Пакет Листа 12 х Декори Карактеристики-Материјал : смола океан декор-Боја : Како што Е Прикажано лажни морски ѕвезди декори-Големина : 7, 00Х7, 00Х1, 00см/2, 75Х2, 75Х0 морска ѕвезда форма украс. - Реална и симулација, можете лесно да ја користите каде сакате и претпочитате. Мала и лесна, лесна за чување статуа на морски ѕвезди за дома. - Мулти-сцена употреба, можете да го поставите во било кој аквариум насекаде, тоа ќе биде добар резервоар декор. - Нашите лажни морски ѕвезди ќе бидат добар натпревар за аквариум, кој е полн со природа и виталност вештачка морска ѕвезда.