4 парчиња тркалезна цигара од не'рѓосувачки челик цигара
  • Неодамнешно

4 парчиња тркалезна цигара од не'рѓосувачки челик цигара

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Боја : Сребрена Материјал : Не'рѓосувачки челик. Пакетот вклучува : 4 парчиња пепел. Големина : приближно. 10 x 3 cm/ 3,9 x 1,2 инчи. Стил најпопуларно користен во ресторани, барови, итн. Материјал : Не'рѓосувачки челик. Пакетот вклучува : 4 парчиња пепел. Големина : приближно. 10 x 3 cm/ 3,9 x 1,2 инчи. Стил најпопуларно користен во ресторани, барови, итн.