Адаптерот за адаптер USTRIGHT 19.5V 130W AC/DC компатибилен со LG Electronics PA75U PA75K PA75U-JE PA75UJE PA75U-JE.AUSLLA PA77U PA77U-JE PA77U-JE.AUSLLA DLP LED SMART 3D HDTV Portable Power Power Coard Court Courter Corn Corn Corn
  • Неодамнешно

Адаптерот за адаптер USTRIGHT 19.5V 130W AC/DC компатибилен со LG Electronics PA75U PA75K PA75U-JE PA75UJE PA75U-JE.AUSLLA PA77U PA77U-JE PA77U-JE.AUSLLA

DEN 367.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Влезен напон со широк свет 100-240 VAC 50/60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја за заштита на излезот. SCP : Заштита на излез на краток спој). Тестирани единици. Во одлична работна состојба. Поднесена поврат од 30 дена. 24 месеци размена. Подредениот нов глобален AC / DC адаптер компатибилен со LG Electronics PA75 U PA75 K PA75 U-JE PA75 UJE PA75 U-JE.AUSLLA PA77 U PA77 U-JE PA77 U-JE.AUSLLA DLP LED паметен 3 D HD TV Mini Projectable 19 V 19. Кабел за напојување со кабел за напојување со моќност од 120 W - 130 W, PS PS PSU PSU. Компатибилен со : LG Electronics PA77 U PA77 U-JE PA77 U-JE.AUSLLA DLP SMARTTV PROSTABLE WXGA 3 D HD Digital TV LED проектор. Подредениот нов глобален AC / DC адаптер компатибилен со LG Electronics PA75 U PA75 K PA75 U-JE PA75 UJE PA75 U-JE.AUSLLA PA77 U PA77 U-JE PA77 U-JE.