Ретро уличен знак на оценувач, Декоративен знак за подарок за оценувач, декоративен знак, оценувач на металниот знак за декор на wallидови од фарма, 3 x 12 инчи
  • Неодамнешно

Ретро уличен знак на оценувач, Декоративен знак за подарок за оценувач, декоративен знак, оценувач на металниот знак за декор на wallидови од

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

※ - Направено во нас Боја : Како што е прикажана сликата. Големина : 3 x 12 инчи. ※-Материјал : алуминиум, калај, метал-направен со здрав, метален знак без 'рѓа за намена на затворено и на отворено. ※-Пред-дупчат дупки за лесно монтирање и инсталација со завртки, двострана лента или клипови. Користете во затворен простор или надвор, временски доказ и нема да 'рѓате. Овој знак го произведуваме со заоблени агли и 2 дупки за монтирање за леснотија на инсталација. ※- Професионална графика : Идеално и за употреба на Home & Yard и за професионални бизниси, нашите знаци се внимателно дизајнирани да изгледаат елегантни, авторитативни и лесни за читање. ※ - Обезбедување на квалитет : Контактирајте нè ако не сте задоволни со металниот знак. Ние ќе ги решиме сите проблеми со вашето задоволство за 24 часа. Ние ќе направиме сè што можеме за да бидете сигурни дека сте задоволни со вашата нарачка. Карактеристики на производот : * висококвалитетен калај/метал * не е навистина 'рѓосан * Четири пред-дупчат дупки за лесно инсталирање * одговара за декорација на гаража, гас, човечка пештера, дом.