Фудбал на Boxwave For ZTE Quest 5 - FlexSport Armband, прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за ZTE Quest 5 - Stark Green
  • Неодамнешно

Фудбал на Boxwave For ZTE Quest 5 - FlexSport Armband, прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за ZTE Quest 5 - Stark Green

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

? [Одлично гледање] Новиот дизајн интегрира безбеден и безбеден држач со минимална покриеност на екранот Без пластично покритие на прозорецот што го спречува вашиот поглед или работа на вашата потрага 5.? [Прилагодливо] работи добро за потрагата 5, како и за многу други уреди додека остануваат безбедни. Иновативниот дизајн на Flex Sport Armband ја зафаќа вашата потрага 5 безбедно на спротивните агли за да се овозможи целосно гледање додека го одржувате во место.  [Безбедност прво] вградена со неонски рефлексивни безбедносни ленти за да се осигурате дека ќе останете видливи во движење!. ? [Дополнително складирање] Вклучува слот за картички за лична карта или кредитна картичка, така што имате сè што ви треба со вас!. ? [Изграден за удобност] Материјал за дишење и истегнување со исечоци на преградата за додадена вентилација и циркулација.