WPYYI FOLCONGING HANGER не лизгачки пластични кадифени кадифени кадифени кадифени собрани лежишта Беспрекорна решетка за сушење најновиот
  • Неодамнешно

WPYYI FOLCONGING HANGER не лизгачки пластични кадифени кадифени кадифени кадифени собрани лежишта Беспрекорна решетка за сушење најновиот

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Моделирање, мода и класика : Сите закачалки од три бои се класични издржливи стилови Анти-лизгачки практичен : Употреба на стадо, попрактично анти-лизгање. Мал дизајн на кука : попрактичен, повеќе не треба да се грижи за малата прашка. Мултифункционално складирање : Мултифункционален дизајн на складирање, може да биде врзан за вратоврска, свилен шал, итн. Кружен дизајн : кружниот дизајн што одговара на кривата на човечкото тело на рамената може да ги заштити рамената од природно паѓање. Категорија на производи : Hanger2. Материјал : Пластика3. Пропорција на нови пластични материјали : Помалку од 40%Карактеристики : 1. Моделирање, мода и класика : Сите закачалки од три бои се класични издржливи стилови2, анти-лизгачки практични : употреба на стадо, попрактичен анти-скејд3, мал дизајн на кука : попрактичен, повеќе не треба да се грижи за малата прашка ќе се лизне4 , Мултифункционално складирање : Мултифункционален дизајн на складирање, може да биде врзан за вратоврска, појас на свила, итн5.