CMXZDCG440 Универзална гаража врата безжична тастатура, погодна за Sears Craftsman/Liftmaster/Chamberlain Garage Openers, далечински управувач без клуч
  • Неодамнешно

CMXZDCG440 Универзална гаража врата безжична тастатура, погодна за Sears Craftsman/Liftmaster/Chamberlain Garage Openers, далечински

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

[Компатибилност] CMXZDCG440 ГАРАAGEЕ НА ГАРАAGEЕ НА ГАРАРАЕТО ВОРОСТ е компатибилна со занаетчиите на Sears/Liftmaster/Chamberlain Garage Openers произведени од 1993 година во струја Работи за жолто, виолетова, црвена, портокалова, зелена, копче за учење на отворите за врата од гаражата. [Влез без клуч] CMXZDCG440 ГАРАAGEЕ НА ГРАГИТЕ ВРАТА е целосно безжична и напојувана со батерија (вклучена), можете лесно да ја отворите и затворите вратата од гаражата без да користите далечински управувач или клуч. [Издржлив] Дизајн на школка и водоотпорен материјал го прошируваат услужниот век на тастатурата на вратата на гаражата CMXZDCG440, а осветлената тастатура е лесна за читање дури и во темница. [Инсталација] Лесно можете да ја инсталирате тастатурата CMXZDCG440 самостојно. Ве молиме затворете ја вратата од гаражата пред да ја започнете програмата. Откако ќе започнете, останете близу до отворот за портата и направете ја програмата според упатството што е можно побрзо за да избегнете неуспех заради времето надвор. [Добра услуга по продажбата] Нашите производи обезбедуваат едногодишна гаранција за гаранција за тастатурата на вратата на гаражата CMXZDCG440. Од која било причина не сте целосно задоволни од производот, можете да побарате замена или целосна наплата. Белешка : Додатоците се компатибилни резервни делови (не-оригиналните), горенаведените имиња на брендови и сите поврзани имиња на модели се користат само за да се демонстрира компатибилност. [Компатибилност] CMXZDCG440 ГАРАAGEЕ НА ГАРАAGEЕ НА ГАРАРАЕТО ВОРОСТ е компатибилна со занаетчиите на Sears/Liftmaster/Chamberlain Garage Openers произведени од 1993 година во струја. Работи за жолто, виолетова, црвена, портокалова, зелена, копче за учење на отворите за врата од гаражата. [Влез без клуч] CMXZDCG440 ГАРАAGEЕ НА ГРАГИТЕ ВРАТА е целосно безжична и напојувана со батерија (вклучена), можете лесно да ја отворите и затворите вратата од гаражата без да користите далечински управувач или клуч.