Heylad силиконски чистач на лице за мажи за чистење на лицето за чистење на лицето силиконски четка за миење на лице водоотпорно чистење на кожата за нега на кожата за
  • Неодамнешно

Heylad силиконски чистач на лице за мажи за чистење на лицето за чистење на лицето силиконски четка за миење на лице водоотпорно чистење на

DEN 239.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

? 【Силиконски влакната со храна од одделение за храна】- четки за чистење на силиконски силиконски четки за чистење на лицето се изработени од силиконски, меки и мазни Масирањето на лицето со четката за чистење на лицето ги чисти порите и ја промовира апсорпцијата на производи за нега на кожата. ? ? Држете го во рака и масирајте го лицето за подобар ефект на чистење. ? Можете исто така да го обесувате до суво, не е лесно да се одгледуваат бактерии. ? ? 【Силиконски влакната со храна од одделение за храна】- четки за чистење на силиконски силиконски четки за чистење на лицето се изработени од силиконски, меки и мазни. Масирањето на лицето со четката за чистење на лицето ги чисти порите и ја промовира апсорпцијата на производи за нега на кожата. ? ? Држете го во рака и масирајте го лицето за подобар ефект на чистење. ? Можете исто така да го обесувате до суво, не е лесно да се одгледуваат бактерии.