ТОПБАТИ 5 парчиња Мрежести Кеси за Перење алишта Со Патент Торба За Перење Градник Долна Облека Торби За Перење Патни Торби За Чување Дами Жени Девојка
  • Неодамнешно

ТОПБАТИ 5 парчиња Мрежести Кеси за Перење алишта Со Патент Торба За Перење Градник Долна Облека Торби За Перење Патни Торби За Чување

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Мрежести Кеси за Перење алишта со Патент Торба За Перење Градник Долна Облека Торби За Миење Патни Торби За Чување Дами Жени Девојка ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме чувајте го патентот под ластикот пред миење. Преклопен и лесен, лесен за складирање кога не се користи. Изработен од врвен полиестерски материјал, издржлив за долгорочна употреба. Може ефикасно да спречи заплеткување на облеката. Опис често ја миеме облеката со машина секојдневно, но силната моќ предизвикана од вртење при перење ќе ја деформира нашата облека. Ставете ја облеката во оваа мрежеста торба за перење пред да ја фрлите во машината за перење, ќе бидете изненадени од тоа како помага оваа мрежеста торба!Карактеристики-Боја : Бела.- Материјал : Полиестер.- Големина на пакетот : Прибл.- Пакетот вклучува фина мрежа 23*30см, фина мрежа 30*40см, фина мрежа 40*50см, фина мрежа 50*60см, фина мрежа 60*60см.