Беттомшин гума Громет 5 парчиња 18мм монтирање на маслото отпорен на арматура гума за гума за кабел за жици
  • Неодамнешно

Беттомшин гума Громет 5 парчиња 18мм монтирање на маслото отпорен на арматура гума за гума за кабел за жици

DEN 1387.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Димензија】-Внатрешна диа : 13,5мм/0,51 "(+/- 0,5мм); монтажа на дија : 18мм/0,70" (+/- 0,5мм); Ширина на жлебот : 1,5мм / 0,06 “; надворешна диа : 24,5мм / 0,96 - Грумите на жицата се изработени од гума, издржлива и силна флексибилност, анти-стареење, отпорност на преклопување, силна функција за заштита на изолација. 【Широки апликации】- гумениот гром може да ги заштити жиците од чување од дупчат дупки. Делува како чувар од остриот метал рабови. Овие груми сет е за замена на старите испукани громоти или безбедно водење нови жици преку панели на каросерија! 0,5мм); Монтажа Дија : 18мм/0,70 "(+/- 0,5мм); ширина на жлебот : 1,5мм/0,06"; Надворешна диа : 24,5мм/0,96. 【Предност】-Громите на гумена жица се отпорни на прашина, изолирани, рестартирани од пламен и заштитени жици или кој било друг материјал од метално триење. 【Добар материјал】- жицата е изработена од гума, трајна и силна флексибилност, анти-стареење, отпорност на преклопување, силна функција за заштита на изолација. 【Широки апликации】- Гумениот гром може да ги заштити жиците да се караат од дупчат дупки. делува како чувар од острите лимски рабови. Овие груми сет е за замена на старите испукани громи или безбедно водење нови жици преку панели на тело!. 【Содржина на пакет】- 5 парчиња x Едноднострани гумени громи. Гума за заштита од жица од 18 мм гума за гармед за опции : 1.