Черепи на елени со цвеќиња PU Кожа за контрола на кожни кутии Мултифункционален организатор на работната површина за далечински држачи за ТВ
  • Неодамнешно

Черепи на елени со цвеќиња PU Кожа за контрола на кожни кутии Мултифункционален организатор на работната површина за далечински

DEN 431.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

СТП кожа Направени во САД или увезени. Материјали : Оваа кутија за складирање на далечински управувач е изработена од PU кожа, има елегантен и едноставен дизајн, што го прави мек и издржлив. Големина : Овој декоративен држач за далечински управувач мери 9.1 инчи и се вклопува во ноќна ноќ, фустан, дневна соба или биро. Разновидност : Деликатниот организатор на работната површина има пет оддели што можат да се користат за чување на далечински управувачи на ТВ и далечински управувачи на климатик. Може да ставите и канцелариски материјали. Зачувајте време : Оваа мултифункционална кутија за далечински управувач е лесен за чување и идентификување. Заштедува време, стрес и простор. Чисти совети : Оваа печатена кутија за складирање на кожа PU треба редовно да се чисти. Не се впива или мие. Направени во САД или увезени. Материјали : Оваа кутија за складирање на далечински управувач е изработена од PU кожа, има елегантен и едноставен дизајн, што го прави мек и издржлив. Големина : Овој декоративен држач за далечински управувач мери 9.1 инчи и се вклопува во ноќна ноќ, фустан, дневна соба или биро. Разновидност : Деликатниот организатор на работната површина има пет оддели што можат да се користат за чување на далечински управувачи на ТВ и далечински управувачи на климатик.