Mirage Pet Products 18-инчен кученце Loveубовен екран за печатење кошула за миленичиња, xx-large, аква
  • Неодамнешно

Mirage Pet Products 18-инчен кученце Loveубовен екран за печатење кошула за миленичиња, xx-large, аква

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одговара на 14 "врат, 22" Машинско миење внатре за лесна нега. Повлечете го стилот за лесно облекување во движење. Мека и малку истегната ткаенина за удобно вклопување. Одговара на 14 "врат, 22". Машинско миење внатре за лесна нега. Повлечете го стилот за лесно облекување во движење. Мека и малку истегната ткаенина за удобно вклопување. Поли/памучна кошула без ракави за секојдневно носење, двојно зашиена на сите вистински места за удобност и издржливост.