Женски зимски јакни со аспиратор 2023 година Поштеди јакна Шерпа, карирана руно Худи зимска јакна со џебови за надворешна облека за палто
  • Неодамнешно

Женски зимски јакни со аспиратор 2023 година Поштеди јакна Шерпа, карирана руно Худи зимска јакна со џебови за надворешна облека за палто

DEN 332.64

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Материјал : Памук и акрилик. Material ★ ★ Материјал : Зимски палта за жени лесни, меки, строги, удобни и лесни за носење. Изработено од меки и квалитетни материјали за квалитетот на кожата, дише и удобно. Обична јакна од џемпер што ја носат жените во студените утра есен и зима. Оваа разноврсна зимска палта за жени јакна, ова палто е многу убаво. ✨ ★ ✨ Дизајн : О-врат/качулка, долги ракави, затворање на патент, џебови, класични палта за џемпери во случај на есен/зимски џемпери, лабави обични, основни женски врвови и најразлични шик маици може да се користат за да одговараат на вашата мода сите во текот на годината. Идеално за секојдневно, семејство, улица, уметничко лизгање, скејтбординг, викенди, работа, клубови, забави, ноќи надвор, шопинг, дружење, училиште, колеџ, празници, патувања, плажа, фитнес, активности на отворено, итн. Двојно затворање на прстенот. ★ ★ 【【Зимски палта за жени】 лабава случајна, повеќебоен стил, поприродна и поубава, чиста боја, разновидност на стилови, долги ракави, работна облека, слободно време, домашна облека, непречен дизајн на шиење, едноставно, затворање на патенти, џебови , еластично полите, случајно лабаво. Супер мека и удобна, погодна за повеќето типови на каросерија, палто со јака со качулка, лабав палто со качулка. ✨ ★ ★ Зимски палта за жени обични дуксери/ палта : Обичните се одлични за секојдневно носење, преголемите дуксери со поштенски патенти можат лесно да се спарат со вашата пролет, лето, есен и зимска улична облека, баги фармерки, панталони со широки нозе со права нога, панталони, панталони со широки нозе, Готски здолништа, шорцеви, чорапи од риба, панк -чизми, потпетици, лекари или патики за забавен изглед. ✨ ★ ✨ Ве молиме, дозволете мала грешка поради методот на мерење е различен. Разликите во боја се овозможени за светлосни ефекти. Измијте го препорачаното со ладна вода/не бели/виси или не се исуши/миеш со слични бои, што ќе ја зголеми издржливоста на облеката. жени, палто за жени, патент јакна, женска розова тексас јакна, долга руно јакна жени, женски долги зимски палта, зелена јакна, жени од руно качулка, долги зимски палто беж, зимски палто жени, женски зимски рово Јакна за жени, жени тексас јакни, долг палто за жени, жени Jeanан јакна Руфл, тексас долга јакна за жени, жени со крзно со качулка, јакни за жени, жени кардиган зима, зимски тенок палто жени, крзно зимски палто, зимски јакни за жени , колено. Долги зимски палта, волна палто, XS женски зимски палта, обични јакни за секвенци, зимски палто жени, женски џемпер палто, женски палта плус големина, женски зимски палта, долг палто за жени, женски палто, палто за жени долга волна црвена, женска должина, женска должина Зимски палта, јакни за жени, волна долга палта за жени, костумска туника, плус големина женски зимски палта, зимски јакни за жени, долги палта за жени зима, крзно наметка, женска јакна, женски јакна, вечерни палта, карирани јакни за жени Долг, готски.