4660 Еез Хотфикс Кристали,Рамни Стаклени Скапоцени Камења Со Пенкало ЗА Берење, КРИСТАЛНИ Стаклени Кристали АБ За Занаети, Чевли, Облека, Уметност За Нокти
  • Неодамнешно

4660 Еез Хотфикс Кристали,Рамни Стаклени Скапоцени Камења Со Пенкало ЗА Берење, КРИСТАЛНИ Стаклени Кристали АБ За Занаети, Чевли, Облека,

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Висок квалитет : Секој кристал е изработен од висококвалитетно стакло, со високопрецизен пресек, повеќеслојно сечење, висока осветленост и без меурчиња Пакетот вклучува : 2160 парчиња мешавини со различни големини јасни кристали, 2400 парчиња различни бои кристали,100 парчиња различни патенти АБ кристали, 1 пар пинцети и 1 пенкало за берење. Лесен за употреба : дното на овие кристали има топлинско активирано лепило кое ќе се стопи и ќе се залепи кога ќе се загрее. Ве молиме користете лепак, апликатор или железо за домаќинство. Широка примена : Овие скапоцени камења со рамно стакло се многу погодни за декорација на уметност за нокти,исто така може да се применат НА занаети САМИ,шминка за очи,уметност на телото,телефон,чанти,честитки,облека,чевли, венчаница,книги, гитара,таблети. Нашата услуга : се надевам дека ви се допаѓаат нашите производи ОД ЛА КВИНИ,вашето најголемо задоволство е наш врвен приоритет.Ако не сте задоволни со купувањето од која било причина, ве молиме известете ни и ние ќе ви вратиме или размениме за да се осигурате дека ќе станете член на семејството ЛА КВИНИ.