Модел на змии - може да полади гушкач на шише
  • Неодамнешно

Модел на змии - може да полади гушкач на шише

DEN 143.04

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Може да се лади / шише потопло со уникатен печатен дизајн Прилагодливо велкро може да се лади за ладење се вклопува 12-16 мл. Ги одржува пијалоците ладни или топли подолги периоди на време. Ги штити рацете од кондензација или прекумерна топлина. Сликата се обвиткува или се појавува од обете страни. Прилагодливо велкро може да се лади за ладење се вклопува 12-16 мл. лименки и шишиња. Чувајте ги рацете удобни и вашиот пијалок изолиран. Сликата се обвиткува или се појавува од обете страни. Can Cooler Shopter Hugger е машина и рака што може да се перат.