Xunmaifdl преносна LED -ламба за LED, 3 режими во боја, табела за ламба на допир Контрола USB Брза светло за читање на порта за полнење, со датум на приказ на ЛЦД, температура, в?
  • Неодамнешно

Xunmaifdl преносна LED -ламба за LED, 3 режими во боја, табела за ламба на допир Контрола USB Брза светло за читање на порта за полнење, со датум

DEN 575.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Флексибилно вртење : Оваа биро ламба има мека текстура и елегантен дизајн Може да има тенденција на ваш вкус. Флексибилна и повеќекратна бесплатна ротација на ламбата за биро, ламбата може да се прилагоди за најдобар агол на гледање. Контрола чувствителна на допир : Операциите, вклучувајќи прекинувач за режим, вклучување / исклучување на напојувањето и осветленост нагоре / надолу, сите се завршени без копче на таблата чувствителна на допир. Паметен LCD екран : Јасниот дисплеј ги покажува времето, датумот и температурата, со што бирото светло мултифункционален уред. Користење на електронски екран за да се види времето јасно, така што временскиот концепт за деца, студенти или вработени е подобрен. Различни нивоа на затемнување : со затемнети 3 режими на осветлување (ладно / природно / топло) може да се прилагоди за вашите различни потреби, како што се читање, проучување или релаксирање. Совршена услуга : Задоволството на нашите клиенти е многу важно за нас, ако имате проблеми или коментари, со нетрпение ја очекуваме вашата порака. Ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и ќе ви понудиме совршено решение. Флексибилно вртење : Оваа биро ламба има мека текстура и елегантен дизајн. Може да има тенденција на ваш вкус. Флексибилна и повеќекратна бесплатна ротација на ламбата за биро, ламбата може да се прилагоди за најдобар агол на гледање. Контрола чувствителна на допир : Операциите, вклучувајќи прекинувач за режим, вклучување / исклучување на напојувањето и осветленост нагоре / надолу, сите се завршени без копче на таблата чувствителна на допир. Паметен LCD екран : Јасниот дисплеј ги покажува времето, датумот и температурата, со што бирото светло мултифункционален уред. Користење на електронски екран за да се види времето јасно, така што временскиот концепт за деца, студенти или вработени е подобрен. Различни нивоа на затемнување : со затемнети 3 режими на осветлување (ладно / природно / топло) може да се прилагоди за вашите различни потреби, како што се читање, проучување или релаксирање. Совршена услуга : Задоволството на нашите клиенти е многу важно за нас, ако имате проблеми или коментари, со нетрпение ја очекуваме вашата порака. Ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и ќе ви понудиме совршено решение. Подобрете го вашиот живот Уживајте во животот во потполност Оваа LED биро ламба има заштеда на енергија, ниска потрошувачка на енергија.