SAFCO 9901SS Чекор на медицински сад 3gal не'рѓосувачки челик
  • Неодамнешно

SAFCO 9901SS Чекор на медицински сад 3gal не'рѓосувачки челик

DEN 628.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Продаден како 1 секој Овој сад за раце има уникатна форма, дозволувајќи му да се вклопи во собните агли за да помогне во заштеда на вреден простор. Завршувањето помага да се заштитат од отпечатоци од прсти. Се одликува со цврст пластичен лагер со вграден држач за торби. Капакот се затвора полека за да се спречи трескање на капакот и за повеќе тивко близу. Доказ за отпечатоци. Чекорот, садот без раце има уникатна форма што го олеснува ставањето во аглите, помагајќи да се заштеди вреден простор. Завршувањето помага да се заштитат од отпечатоци од прсти. За капакот од бавно затворање спречува трескање, обезбедувајќи тивко близу. Вклучува удобен цврсто-пластичен лагер со вграден држач за торби.