Finglee DT 3PCS трапезоиден епоксиден епоксиден дијамантски метален полициски влошки за обложување чевли 2 * 1/4 PCD десно ротација за отстранување на ротација
  • Неодамнешно

Finglee DT 3PCS трапезоиден епоксиден епоксиден дијамантски метален полициски влошки за обложување чевли 2 * 1/4 PCD десно ротација за

DEN 1759.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пакет - 3 парчиња 1/4 PCD метални влошки за полирање Дисковите за мелење на дијаманти се изработени од висококвалитетен дијамантски материјал, кој е силен и издржлив, обезбедувајќи ви подобро користење искуство. Дисковите за мелење на трапезоидни дијаманти имаат исклучителна изработка и острина за да се обезбеди стабилна работа и долгорочна употреба. Дисковите за мелење на трапезоиден дијамант имаат добар ефект на полирање и лесно се справуваат со разни груби површини. Нежните раб без кршење, ниска отпорност на мелење, ефикасност на мелење со ниска бучава. Може брзо груба мелење на бетонска површина, да ја отстрани нерамномерноста и да ја направи површината рамна. Погодно за повеќето поплочувачи за мелење на подот на пазарот. Дисковите за мелење на дијаманти се изработени од висококвалитетен дијамантски материјал, кој е силен и издржлив, обезбедувајќи ви подобро користење искуство. Дисковите за мелење на трапезоидни дијаманти имаат исклучителна изработка и острина за да се обезбеди стабилна работа и долгорочна употреба.