Кожата на mothyskins Компатибилна Со ELGATO Stream PECK XL-Кошарка | Заштитна, Издржлива И Уникатна Обвивка Од Винил Налепници | Лесна За Нанесување, Отстранување И Промена На Сти?
  • Неодамнешно

Кожата на mothyskins Компатибилна Со ELGATO Stream PECK XL-Кошарка | Заштитна, Издржлива И Уникатна Обвивка Од Винил Налепници | Лесна За Нанесување,

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНДОТ : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Моќни Кожи ЗА Вашата Палуба НА Елгато СТРИМ XL! Не ви се допаѓа Кошаркарскиот Дизајн? Имаме стотици дизајни за избор, така што ВАШАТА Палуба ЗА Поток Елгато XL ќе биде уникатна како и вие! ИЗДРЖЛИВА ЗАШТИТА за ВАШИОТ УРЕД : Произведен со ултра тенок, ултра издржлив ламинатен винил отпорен на дамки со цел ефикасно да ја заштитите вашата опрема од гребнатини, гребнатини, прашина и абење на секојдневната употреба! Мека винилна обвивка на кожата, не е направена од гума, силикон или пластика & тоа не е ТЕЖОК случај. ПРОДОЛЖУВА И ИЗЛЕГУВА ЛЕСНО : Лесно Нанесете ја вашата винилна налепница Со Силни Кожи & со прецизност НА Вашата Палуба ЗА Поток Елгато БЛАГОДАРЕНИЕ на патентираното лепило за ослободување на воздухот со низок зафат што е изградено да трае, но лесно се отстранува и не остава лепливи остатоци кога сте подготвени да се префрлите на различен дизајн!. Гарантирано задоволство : нашиот пријателски, упатен персонал е тука да помогне, а задоволството на клиентите е наш врвен приоритет! Ако имате какви било проблеми со вашата нарачка или не сте среќни од која било причина, само кажете ни и ќе бидеме таму за да помогнеме!. ГОРДО НАПРАВЕНО ВО САД : Купете со доверба Од американска сопственост и управувана компанија! Моќните кожи се произведуваат во нашиот најсовремен објект Во Вест Палм Бич, Флорида, гордо произведен во Сад!. Кожа За Елгато Поток ПАЛУБА XL. Дали Сакате Вашата Елгато Поток ПАЛУБА XL Да Се Издвојува од Останатите? Силјскинс те покри! Оваа кожа е совршен начин да го направите вашиот контролер уникатно ваш! Совршено опремен за единствен изглед со личност и стил! Не ви се допаѓа овој дизајн? Имаме стотици оригинални дизајни На Моќни Кожи на располагање, така што можете да бидете сигурни дека ќе најдете оној што ќе ви се допадне! Дали Сакате Да Ја Заштитите ВАШАТА Палуба ЕЛГАТО Стрим XL? Со Моќни Кожи, ВАШАТА Палуба ЗА Поток Елгато XL е заштитена од гребнатини, гребнатини, прашина, врвови на прстите и абење на секојдневната употреба! Покријте ЈА Вашата Палуба ЗА Поток Елгато XL со убава, стилска кожа од налепници и чувајте ја заштитена во исто време! Лесен за нанесување и лесен за отстранување без лепливи остатоци! Направете ја вашата омилена опрема да изгледа како нова и издвојте се од толпата! Нарачајте Со Доверба-Гарантирано Задоволство! Моќните кожи се издржливи, сигурни, направени во нашиот најсовремен производствен капацитет во Сад и поддржани од нашата гаранција за задоволство! Детали за производот : • налепница За винил налепница• НЕ Е ТВРДА ФУТРОЛА• Мат Финиш• Ултра-Тенка, Ултра Издржлива, Отпорна На Дамки• СТОТИЦИ различни дизајни• ЕЛГАТО ТЕК ПАЛУБАТА XL не е вклучена.