ZSEDP загревање на вода ThermoreGulator LCD Touch Ecran Thermostat Електричен подни греење на системот за системот за температура на температурата Алатки
  • Неодамнешно

ZSEDP загревање на вода ThermoreGulator LCD Touch Ecran Thermostat Електричен подни греење на системот за системот за температура

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Термостат за греење на екранот на допир, лесен за инсталирање и употреба и практично се вклопува во вашиот животен стил Рачен режим и режим за програмабибилен може да се изберат со надворешен сензор од 3 метри. Програмибилна функција за контрола на поставување на температура и време. Поставени во часови и минути се достапни. Функција за заклучување на тастатурата за да ги спречи децата да злоупотребуваат. Функција на меморија кога е прекин на електричната енергија, заштити ја вашата поставка од прекин на електрична енергија. Термостат за греење на екранот на допир, лесен за инсталирање и употреба и практично се вклопува во вашиот животен стил. Рачен режим и режим за програмабибилен може да се изберат со надворешен сензор за 3 метри. Програмабилна функција за контролирање на температурата и поставувањето на времето. Поставени во часови и минути се достапни. Функција за заклучување на Key Pad За да ги спречите децата да злоупотребуваат.