Демдако мирно бело јагнешко месо 4 x 5,5 стакло Божиќно декоративно таблета снежна вода глобус
  • Неодамнешно

Демдако мирно бело јагнешко месо 4 x 5,5 стакло Божиќно декоративно таблета снежна вода глобус

DEN 546.56

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Прославувајќи ги најнезаборавните моменти на животот со тоа што ќе ги направиме позабавни и незаборавни; Овој скапоцен воден свет е класичен бел во кој има симпатично јагне, кое држи златен крст со сентименталното читање „Исус ме сака ова што го знам!“ Декоративниот глобус е направен од материјал од смола со стаклена купола; Место чисто како потреба со влажна крпа. Table Top Globe мери приближно 4 x 5,5 инчи; Чуден додаток на расадник или детска соба. Совршен на врвот на полицата или сместена на мантија; Додавање на одмор за одмор во вашиот дом за дома. Од колекцијата „Teether Buddies“; Содржани во заштитно пакување. Прославувајќи ги најнезаборавните моменти на животот со тоа што ќе ги направиме позабавни и незаборавни; Овој скапоцен воден свет е класичен бел во кој има симпатично јагне, кое држи златен крст со сентименталното читање „Исус ме сака ова што го знам!“. Декоративниот глобус е направен од материјал од смола со стаклена купола; Место чисто како потреба со влажна крпа. Table Top Globe мери приближно 4 x 5,5 инчи; Чуден додаток на расадник или детска соба. Совршен на врвот на полицата или сместена на мантија; Додавање на одмор за одмор во вашиот дом за дома. Од колекцијата „Teether Buddies“; Содржани во заштитно пакување. Повеќе од 20 години, Демдако дизајнираше и продаде производи за подароци наменети за „кревање на духот“. Во време на славење, кога е потребна удобност, или само да се насмевне на нечие лице.