Sawqf 6pcs различен облик на тркалезна форма на зашилен врв, четка за бојадисување на акварел, поставена за цртање на масло за масло за сликање на масло за сликање на чет
  • Неодамнешно

Sawqf 6pcs различен облик на тркалезна форма на зашилен врв, четка за бојадисување на акварел, поставена за цртање на масло за

DEN 198.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој сет располага со вкупно 6 четки за боја, вклучувајќи круга, рамен, вентилатор и не може во најдобрата разновидност на големини, така што секогаш ќе имате вистинска четка за да ги создадете тие совршени дела Овој сет работи одлично за професионалци, студенти по уметност и почетници. Добијте го тоа за изведба и сигурност што сериозни уметници и хобисти го сакаат, или да му го дадат на некој што штотуку започнува да слика акварел, акрилик, масло за сликање, сликарство на лице или модели. Синтетички влакна - Користевме посебен спој на синтетички влакна за овие влакната, така што тие држат повеќе боја и полесно се чистат!. Четка за бојадисување за деца, возрасни или професионалци. Овој сет располага со вкупно 6 четки за боја, вклучувајќи круга, рамен, вентилатор и не може во најдобрата разновидност на големини, така што секогаш ќе имате вистинска четка за да ги создадете тие совршени дела. Овој сет работи одлично за професионалци, студенти по уметност и почетници. Добијте го тоа за изведба и сигурност што сериозни уметници и хобисти го сакаат, или да му го дадат на некој што штотуку започнува да слика акварел, акрилик, масло за сликање, сликарство на лице или модели. Синтетички влакна - Користевме посебен спој на синтетички влакна за овие влакната, така што тие држат повеќе боја и полесно се чистат!. Четка за бојадисување за деца, возрасни или професионалци. Овој сет располага со вкупно 6 четки за боја, вклучувајќи круга, рамен, вентилатор и не може во најдобра разновидност на големини, така што секогаш ќе имате вистинска четка за да ги создадете тие совршени работи.

Hair Material:
Nylon
Soluble Or Not:
Paint
Handle Material:
Wood
Type:
Watercolor Brush
Package Include:
1*Painting materials:
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer.:
A gift for painting lovers. :