Munbyn Пинк Превозот Етикета Печатач, [Надградени 2.0] USB Етикета Печатач Творецот
  • Неодамнешно

Munbyn Пинк Превозот Етикета Печатач, [Надградени 2.0] USB Етикета Печатач Творецот

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

[Munbyn P941 Надградени 20] Munbyn пинк термички печатач додаде USB флеш-уред за да овозможи инсталација на двигател со еден клик, заштедувајќи ја маката од прелистување веб-страници за да ја преземете. Покрај усб-кабелот, кабел од типот ц е обезбеден и специјално за Компјутерите Мек. Го олеснува ракувањето со вашиот печатач за етикети со различни компјутерски интерфејси(Забелешка : USB термички печатач за етикети без wifi или bluetooth. [Спецификации] : Автентични Етикети НА МУНБИНТркалезна термичка налепница со големина : 2" круг (750 Етикети/Ролна, РОЗОВА), дијаметар На Хартиена цевка : 1,19"(30мм) дијаметар На ролна Хартија : 3,35 " (85мм). Ексклузивно за термички печатачи.