Освежувачи на воздухот од Студио О! - Пакет од 2 дојдете додека сте миризливи освежувачи на воздухот - уникатен и ексклузивен мирис со елиминатор на мирис на Дебост
  • Неодамнешно

Освежувачи на воздухот од Студио О! - Пакет од 2 дојдете додека сте миризливи освежувачи на воздухот - уникатен и ексклузивен мирис со елиминатор

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Чувајте го вашиот автомобил мириса свеж со нашите уникатни и ексклузивни миризливи освежувачи на воздухот Нашите освежувачи имаат специјална технологија Deo Boost која ги елиминира мирисите за подолготрајна свежина. Нашиот мирис на освежувач на воздухот е создаден во САД исклучиво за студио О! Секој освежувач на автомобили има разнобоен еластичен опсег нагласена со украсна дрвена мушка. Пакетот вклучува 2 освежувачи на воздухот во автомобили, секој мерки 4 "W x 6. Чувајте го вашиот автомобил мириса свежо со нашите уникатни и ексклузивни миризливи освежувачи на воздухот. Нашите освежувачи имаат специјална технологија Deo Boost која ги елиминира мирисите за подолготрајна свежина. Нашиот мирис на освежувач на воздухот е создаден во САД исклучиво за студио О! Секој освежувач на автомобили има разнобоен еластичен опсег нагласена со украсна дрвена мушка.