Најдобар адаптер за глобален AC/DC за компресорот Pari Trek S Compressor 047B1000 04781000 Систем за напојување на кабел за напојување на кабел за напојување: 100-240 VAC 50/60Hz светски напон ?
  • Неодамнешно

Најдобар адаптер за глобален AC/DC за компресорот Pari Trek S Compressor 047B1000 04781000 Систем за напојување на кабел за напојување на

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Влезен напон со широк свет 100-240 VAC 50/60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја за заштита на излезот. SCP : Заштита на излез на краток спој). Тестирани единици. Во одлична работна состојба. Проверете го вашиот модел дали е ист како списокот пред да го купите. Ние не прифаќаме одговорност ако купите погрешни производи. Влезен напон со широк свет 100-240 VAC 50/60 Hz. OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја за заштита на излезот. SCP : Заштита на излез на краток спој). Тестирани единици. Во одлична работна состојба. Проверете го вашиот модел дали е ист како списокот пред да го купите. Ние не прифаќаме одговорност ако купите погрешни производи. Најдобар адаптер за глобален AC / DC за компресорот Pari Trek S Compressor Nebulizer 047 B1000 04781000 Систем за напојување на кабел за напојување на кабел за напојување : 100 - 240 VAC 50 / 60 Hz светски напон користете мрежа PSU.