Enesco Disney од Britto Sorcerer Mickey 3,75-инчен карактер фигура, мини
  • Неодамнешно

Enesco Disney од Britto Sorcerer Mickey 3,75-инчен карактер фигура, мини

DEN 515.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Уметникот дизајниран во САД Enesco-за повеќе од 50 години. Меково рачно изработено. Уметникот дизајниран во САД. Enesco-за повеќе од 50 години. Меково рачно изработено. Меѓународни феномени на поп -уметници Ромеро Брито ги толкува најомилените ликови на Диснеи во делата на уметнички дела на пит -пит, кои се појавуваат со рафали со боја и исклучителни детали. Секој лик е претставен во специјално пакување на прозорецот. Соберете ги сите 16 стилови!.