Водоотпорен леќа за водоотпорен леќа за камуфлажа на Nikon Z 800mm f6.3 VR S маскирна дожд леќи заштитни ракави пиштоли за ракави, облека DSMC
  • Неодамнешно

Водоотпорен леќа за водоотпорен леќа за камуфлажа на Nikon Z 800mm f6.3 VR S маскирна дожд леќи заштитни ракави пиштоли за ракави,

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Прикрива со маскирна : Нашата водоотпорна гумена обвивка има маскирна шема што помага во прикривање на леќите со расипување на неговата форма, што го прави совршен за фотографија со животински свет Заштита : Оваа обвивка за леќи ја штити вашата скапа опрема од прашина, песок, гребнатини и влијанија, осигурувајќи дека таа останува во добра состојба. Лесно за инсталирање : Нашиот заштитен слој на леќи се лизга на вашиот Nikon Z 800mm F6.3 VR S како ракав, што го олеснува инсталирањето и отстранувањето. Достапна контрола : Сите копчиња остануваат функционални и имате лесен пристап до контролите на фотоапаратот, така што никогаш не го промашувате совршениот удар. Водоотпорна заштита : Нашата водоотпорна покривка на леќи обезбедува дополнителен слој на заштита за вашите леќи, за да можете самоуверено да снимате фотографии во какви било временски услови. Прикрива со маскирна : Нашата водоотпорна гумена обвивка има маскирна шема што помага во прикривање на леќите со расипување на неговата форма, што го прави совршен за фотографија со животински свет. Заштита : Оваа обвивка за леќи ја штити вашата скапа опрема од прашина, песок, гребнатини и влијанија, осигурувајќи дека таа останува во добра состојба.