Заштитна лаптоп торба за лаптоп Mosiso 360 компатибилен со MacBook Air/Pro, 13-13,3 инчен лаптоп, компатибилен со MacBook Pro 14 2023-2021 A2779 M2 A2442 M1, акварел мермер ракав со појас, сина
  • Неодамнешно

Заштитна лаптоп торба за лаптоп Mosiso 360 компатибилен со MacBook Air/Pro, 13-13,3 инчен лаптоп, компатибилен со MacBook Pro 14 2023-2021 A2779

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Внатрешни димензии : 14,37 x 1,39 x 10,04 инчи (l x w x h); Надворешни димензии : 14,96 x 1,39 x 10,63 инчи (l x w x h) Предните хоризонтални странични димензии на џебот : 13,78 x 7,68 инчи (L x W). 360 степени околу заштитниот засилен ентериер Заштита на вашиот лаптоп од какво било случајно паѓање. Карактеристики на слој за подлога на пена и меки од руно ткаенина за апсорпција на удари и апсорпција на шок и заштита на вашиот компјутер од случајни гребнатини. Двоен патентите со врвно вчитување на торбата непречено се лизгаат и овозможуваат удобен пристап до вашиот лаптоп компјутер. Отстранлив и прилагодлива лента за рамо на рамото варираше од 29,5 - максимални 52,3 инчи, горните рачки исто така можат да се оддалечат во џебовите кога не е потребно. Голем преден џеб со внатрешен мал џеб ги одржува сите ваши дневни додатоци добро организирани. Провиден доволно простор за да се задржи глувчето, пенкалата, мобилниот телефон, каблите, картичките и другите мали додатоци. Акварел мермер лаптоп торба за рамо ви овозможува да го носите вашиот лаптоп/тетратка/ултрабук компјутер во уникатно елегантен стил. Можете да го користите како торба за рамо, торба за чанти и торба за ракави на кој било начин како што сакате. Ременот за багаж дозволува торбата да се лизне над багажната цевка, да ја обезбеди торбата на место, обезбедува удобен начин за носење торба и да го ослободи рамото за вашето среќно патување до кое било каде. Компатибилен со Mac Book Pro 14 Inch 2021-2023 A2779 M2 A2442 M1 Pro/Max Touch ID, компатибилен со Mac Book Air 13 Inch A1369 A1466 2010-2017, компатибилен со Mac Book Pro 13 Inch A1425 A1502 A1278 A1278 2008-2015; Компатибилен со површинска книга 3/2/1 13.5, компатибилен со површинскиот лаптоп 4/3/2/1 13.5; Компатибилен со Dell Latitude 14; Компатибилен со HP Elitebook 13.3/Specter X360 13.3/Envy 13/поток 13/поток 14/павилјон 14; Компатибилен со Lenovo Think Pad X1 јаглерод; Компатибилен со Lenovo Idea Pad 13/14. Компатибилен со Mac Book Pro 14 Inch 2021 A2442 M1 Pro/M1 Max со ID на допир ;. Компатибилен со Mac Book Air 13 Inch 2010-2017 A1466 A1369, компатибилен со Mac Book Pro 13 Inch A1502 A1425 A1278 2008-2015 ;. Компатибилен со површинска книга 3/2/1 13.5, компатибилен со површинскиот лаптоп 4/3/2/1 13. Компатибилен со Dell Latitude E7470 14, компатибилен со Dell T5 Y8 D Latitude 5490 14, компатибилен со Inspiron 13/14 ;.