Gemsindia 1,3 килограм природен авентурински кристален лековит минерален скапоцен камен сфера со држач
  • Неодамнешно

Gemsindia 1,3 килограм природен авентурински кристален лековит минерален скапоцен камен сфера со држач

DEN 1199.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Зелена авентуринска сфера Дома/канцелариски декор. Совршен за медитација. Ја елиминира негативната енергија, шири позитивни вибрации наоколу. Зелена авентуринска сфера. Дома/канцелариски декор. Совршен за медитација. Ја елиминира негативната енергија, шири позитивни вибрации наоколу. Gemstone : Aventurine Производ : Сфера Тежина : 6500 Карат Големина : 4,3 инчи во дијаметар Третман : Нетретирано потекло : Мадагаскар Јасност : Непрофесионален став код : SCI-17 PK/GP Пакет Содржина : 1 сфера + 1 штанд.