ZMDZA 3PCS/Поставете ткаенина за четка/деко боја за матична четка рачно изработена DIY пенкало за пенкало за печатење текстил пигмент
  • Неодамнешно

ZMDZA 3PCS/Поставете ткаенина за четка/деко боја за матична четка рачно изработена DIY пенкало за пенкало за печатење текстил пигмент

DEN 1488.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тип : Сет на четки за матични ткаенини/деко Материјал за коса : Влакнат. Растворлив или не : боја. Рачка материјал : дрво. Погодно за сликарство на масло, пропилен, гуаче, текстил пигмент, итн. Големина на четката : круг 4, 6, 10 тежина : 32 Gpacking : 3pcslset Type : ткаенина/деко боја матрик четка за сетхер материјал : stristlesolol или не : Painthandle материјал : дрвен материјал за масло за сликање, пропилен, пропилен , гуаче, текстилен пигмент, итн.