Фејчао 1/4 Адаптер за конверзија на машко и женско завртка за додатоци за опрема за фотоапарати
  • Неодамнешно

Фејчао 1/4 Адаптер за конверзија на машко и женско завртка за додатоци за опрема за фотоапарати

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тип на адаптација : За употреба со 1/4 "машка до 1/4" женска завртка Функционална употреба : може да се користи за да се додаде топол штекер за чевли. Излезен за повеќето статив и моноподи и други додатоци за фотографија. Карактеристики на адаптерот за завртки : Висок квалитет и цврста конструкција, оваа завртка е најдобриот избор за додатоците на вашата камера. Издржлив материјал : Адаптерот за завртки е изработен од алуминиумски легура материјал, мал и издржлив. Големина на спецификација : Со завртката од 1/4 ", дијаметарот на компасот за завртки е 23мм. Тип на адаптација : За употреба со 1/4" машка до 1/4 "женска завртка. Функционална употреба : може да се користи за да се додаде приклучок за топол чевли.Сипибилен За повеќето статив и моноподи и други додатоци за фотографија. Карактеристики на адаптерот за завртки : Висок квалитет и цврста конструкција, оваа завртка е најдобриот избор за додатоци на вашата камера. Издржлив материјал : Адаптерот за завртки е направен од алуминиумски легура материјал, мала и трајна. Големина на спецификација.