Слатки срца 3 пакувања за велосипедисти шорцеви за жени- Еластична половината Ликра Анти-Шаткинг за вежбање во теретана
  • Неодамнешно

Слатки срца 3 пакувања за велосипедисти шорцеви за жени- Еластична половината Ликра Анти-Шаткинг за вежбање во теретана

DEN 367.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

80% полиестер, 20% спандекс Направено во САД. Повлечете го затворањето. Направено во САД : автентична американска направена женска супер мека истегнување и сјајни шорцеви за велосипеди; Непроaирна ткаенина спречува преглед и овозможува широк спектар на движење за да вежбате удобно; Совршени шорцеви за релаксирање и дружење низ куќата!. Дишејќи за целодневна удобност Супер-мека и истегната ткаенина. Екстремно издржлив, совршен за внатрешна или надворешна употреба. Неверојатна вредност за супериорен квалитет и 3 пакет : Овие шорцеви за велосипеди со средна должина 3 пакувања се совршени за јога, атлетски, трчање, компресија и тренингот или секојдневна обична употреба. Тие се многу носат за огромни чисти фустани, здолништа, долги туники, создавајќи го вашиот уникатен моден изглед. Овие се одлични да се спарат со симпатичен спортски градник или врвот на земјоделските култури. Исто така, одлично за лето!. Лесна грижа : Машинско миење. Совршен и лесен за носење одново и одново. Овие шорцеви за велосипеди се супер разноврсни. Целата наша облека и облека за спиење се направени со американскиот стандард за квалитет во умот. Нашиот објект овде во САД се намалува, шие и ја спакува секоја облека со внимание. Ви благодариме за поддршката на американските бизниси!. Совршено да се носат под фустани и здолништа. Нашата ткаенина обезбедува совршен баланс на удобност и лизгање, правејќи ги нашите шорцеви совршени за секоја пригода. Без разлика дали работите надвор, само ладење или носење под друга облека, овие шорцеви сигурно ќе ве натераат да се чувствувате и да изгледате одлично.