AWERT 36X18 инчи рептил живеалиште позадина зајдисонце зајдисонце водопад Терариум Позадина полиестер позадина
  • Неодамнешно

AWERT 36X18 инчи рептил живеалиште позадина зајдисонце зајдисонце водопад Терариум Позадина полиестер позадина

DEN 143.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

❀ Големина : 36 (W) X18 (H) инчи/90 (W)*45cm (H) ❀ Материјал : Позадината од терариум е направена од полиестер, таа е мека, може да се користи повторно, не-сјај, не е лесен за избледување и издржлива. ❀ Карактеристики : Териумска позадина со живописни бои и детални HD слики, сликата е јасна и убава, зголемувајќи ја визуелната длабочина на терариумот. ❀ Употреба : одговара на повеќето аквариум, неколку големини на постери во позадина за избор. Одличен декор за резервоар за риби и аквариум. Ленти за назад однадвор. ❀ Гаранција за задоволство : Ние во голема мерка ги цениме нашите клиенти и сакаме да бидете целосно задоволни од вашата набавка. Ако не сте задоволни од искуството или производот за купување, ве молиме слободно контактирајте со нас. Спецификации : Состојба : 100% сосема нови. : 36x18in/90x45cm. Прилагодено по вашето барање.Материјал : 100% полиестер, повторно користено, цврсто и издржливо. Колорија : Како што е прикажано сликата, јасна е, реална, стерео чувство е силна. Пантажа Вклучен : 1x Позадина на резервоарот за риби. Подготвување : 2-3 работни дена.