Укач Паметни Навлажнувачи За Спална Соба Голема Соба, Ладна Магла Навлажнувачи За Бебе, Врвот Пополни Воздух Овлажнител &засилувач; Есенцијално Масло Дифузор, Режи
  • Неодамнешно

Укач Паметни Навлажнувачи За Спална Соба Голема Соба, Ладна Магла Навлажнувачи За Бебе, Врвот Пополни Воздух Овлажнител &засилувач;

DEN 639.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

навлажнувачот за прецизно мерење и регулирање на нивото на влажност во вашиот дом или канцеларија, ноќното светло за да обезбеди мека, нежна светлина во вечерните часови,. тајмерот за лесно поставување и закажување кога работи овлажнител,. отстранлив резервоар за лесно чистење и полнење,. тивок дизајн за мирно работење,. прилагодлива контрола на влажноста за персонализирана удобност,. арома дифузор за да додадете освежувачки мирис на воздухот,. автоматското исклучување за безбедност и погодност,. дигиталниот дисплеј за да ви обезбеди контролен панел лесен за читање. Преземете ја контролата врз нивото на влажност на вашиот дом со нашиот паметен овлажнител Укач! Овој овлажнител има прилагодлива контрола на влажноста, што ви овозможува да поставите совршено ниво на влажност во вашиот дом. Со навлажнувач, можете да ги следите тековните нивоа на влажност, така што секогаш ќе можете да обезбедите идеална удобност. Функцијата на тајмерот го олеснува поставувањето на овлажнител да се вклучува и исклучува во одредени периоди, така што не мора да се грижите дали рачно ќе го исклучите. Функцијата за автоматско исклучување додава дополнителна безбедност, исклучувајќи го овлажнител кога резервоарот за вода работи ниско. ?? ????? ???????? & ???????? ??????? - Навлажнувачите на укач обезбедуваат 5-годишна гаранција и 45-дневно враќање без причина. Опремен СО FCC сертификација, која ја обезбедува безбедноста на нашиот производ. Контактирајте не кога сакате. ???? ???? ????????? ???????? ?? ???? ??????? - Со голем резервоар за вода од 3,5 Литри и моќен излез на магла(300мл/ч), навлажнувачите За ладна магла Укач можат да продолжат до 36 часа (под Ниво На Магла 1) навлажнување за 400 квадратни метри.фт (35с) на просторот. Навлажнувачот има одлични перформанси во балансирање на нивото на влажност во просторијата, што ви помага да спречите сува кожа и привремено да ја ублажите кашлицата, метежот и сувото грло, одржувајќи се да се чувствувате убаво и влажно. ?????? ???????? ???? ??? ??? ????? ??????? - Навлажнувачите на укач за спална соба со навлажнувачи континуирано ќе го детектираат нивото на влажност во просторијата и автоматски ќе го прилагодат нивото на влажност во затворените простории како што сте го поставиле. Навлажнувачот нуди три нивоа на излез на магла за да одговараат на вашите потреби. Допрете Го Копчето За Поставување Тајмер за да работи 1-12 часа по желба. Ако резервоарот за вода истече, овлажнител автоматски ќе се исклучи. ???????? ??? ??????? ????? ?????? & ????? ???? - Навлажнувачите на укач за бебиња имаат тивко работење и автоматско затемнување на екранот, допрете Го Копчето За Ниво На Магла за 2 за да го исклучите екранот и ноќното светло за да влезете во Режимот На Мирување за непречен сон.