Lomhyve RV торби за складирање на црева - RV додатоци за складирање на црева за канализации, Организатор на црева за свежи и црни вода и организатор на електрични жици, до?
  • Неодамнешно

Lomhyve RV торби за складирање на црева - RV додатоци за складирање на црева за канализации, Организатор на црева за свежи и црни

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

? Чувајте го вашиот RV живот уреден и организиран : Дали некогаш сте се бореле со пакување на RV опрема и додатоци во движење? не се грижи! Нашите висококвалитетни торби за црева RV ќе бидат совршено решение за вашите грижи, 3 одделни вреќи за складирање на црева RV со текст обезбедуваат многу простор, куките и приложените нараквици се поудобни за употреба, да ви помогнат брзо да ги спакувате жиците и меките цевки да го направат вашето складирање Организација поефикасна и можете брзо да ги пронајдете вашите додатоци во гаражата Практичен дизајн на надградба : Направено од надградена 600 D Оксфордска ткаенина и обвивка за мембрана на литиум Ева, нашата торба за црева RV е двојна водоотпорна, целосно водоотпорна и нема да дозволи водата да влезе во РВ. Надворешната торба во Оксфорд, има текст со лого и различни бои, трајни и многу лесни за разликување на различните додатоци за RV во торбата. Внатрешна торба Ева Литиум за полесно чистење. Цврстиот, врвот на дишењето на мрежата овозможува вишок вода или течност да испари, да се сува!. ? Голем простор : РВ канализациони торби за складирање на црева мери 18x18x10 инчи, може да ви даде доволно простор за чување на цревата, па дури и вашите адаптери за кабел, коски на кучиња РВ, заштитници на пренапони, итн., Особено во зима кога цевките за вода се изложени на студ Во екстремно време, добивајќи вкочането и не е лесно за виткање, нашите торби за црева на мембрана на мембрана со двојно слој Ева литиум мембрана не само што складираат доволно долги црева, туку може да ветер и отпорен на вода за да ги задржи меки!. Широко користена : Нашата торба за складирање на црева RV се многу практични повеќенаменски торби, можете да ги користите не само за да го организирате вашиот RV живот, туку и да ја организирате вашата гаража, магацин, кујна, дневна соба, подрум, барака, работилница, брод, итн ., Комплетно водоотпорна торба Ева може да складира вода директно, што е совршено за риболов, кампување, патување!. Услуга за после продажба на Lomhyve : Нашиот тим за поддршка е подготвен да ви помогне 24 часа на ден! Ако имате какви било прашања во врска со нашите торби за складирање RV, ве молиме контактирајте не! Ние ќе го решиме проблемот за вас или ќе обезбедиме целосна наплата, или ќе се вратиме и разменуваме во рок од 90 дена!. ? Чувајте го вашиот RV живот уреден и организиран : Дали некогаш сте се бореле со пакување на RV опрема и додатоци во движење? не се грижи! Нашите висококвалитетни торби за црева RV ќе бидат совршено решение за вашите грижи, 3 одделни вреќи за складирање на црева RV со текст обезбедуваат многу простор, куките и приложените нараквици се поудобни за употреба, да ви помогнат брзо да ги спакувате жиците и меките цевки да го направат вашето складирање Организација поефикасна и можете брзо да ги пронајдете вашите додатоци во гаражата. Практичен дизајн на надградба : Направено од надградена 600 D Оксфордска ткаенина и обвивка за мембрана на литиум Ева, нашата торба за црева RV е двојна водоотпорна, целосно водоотпорна и нема да дозволи водата да влезе во РВ. Надворешната торба во Оксфорд, има текст со лого и различни бои, трајни и многу лесни за разликување на различните додатоци за RV во торбата. Внатрешна торба Ева Литиум за полесно чистење. Цврстиот, врвот на дишењето на мрежата овозможува вишок вода или течност да испари, да се сува!. ? Голем простор : РВ канализациони торби за складирање на црева мери 18x18x10 инчи, може да ви даде доволно простор за чување на цревата, па дури и вашите адаптери за кабел, коски на кучиња РВ, заштитници на пренапони, итн., Особено во зима кога цевките за вода се изложени на студ Во екстремно време, добивајќи вкочането и не е лесно за виткање, нашите торби за црева на мембрана на мембрана со двојно слој Ева литиум мембрана не само што складираат доволно долги црева, туку може да ветер и отпорен на вода за да ги задржи меки!.