Venesun sm spanking сексуална широка лопатка, 11,2 inch faux кожа срцеви играчки за секс за BDSM Cosplay
  • Неодамнешно

Venesun sm spanking сексуална широка лопатка, 11,2 inch faux кожа срцеви играчки за секс за BDSM Cosplay

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

За слатки убоди и удари со вртење на 'рбетот, проширете ја и надградете ја дланката со оваа напредна лопатка за срцева кожа Цврсто и мазно, испорачува звучни шлаканици кои оставаат дното розово црвено и топло, додека подигнати столпчиња нудат кул контраст. Совршено за парови кои сакаат да се будат влијанието и разновидноста кога се распрснуваат, оваа сексуална кожа лопатка е одлична за експериментирање со сензација, без алатки за размена. Фокусирајте го вниманието на слатката точка на вашиот под, со низа чешми, шлаканици и трева додека нивната кожа не стане розова црвена боја. Превртете ја лопатката преку и испрекината на оваа област со ладни столпчиња за сензација што е сигурна дека ќе ги вози диви. Материјал : Фаукс кожа. Тежина на артикалот : 82g/2. Големина на артикалот : 11. Должина на рачката : 6,3инч/16см. Должина на јамката на зглобот : 5. Пакетот вклучува : 1x црно срце кожено секс лопатка. Двострана, веган-пријателска, кожна кожна лопатка за возбудливо играње. Широката, срцева површина што ја шири сензацијата за максимално задоволство. Флексибилни влијанија на површината на површината околу ударите за строги шипки. Цврстата рачка и јамката на зглобот овозможуваат самоуверени промени.