1PC ER11 ER16 ER20 ER20 ER25 ER32 ER SPRING COLLET CHACK Точност 0,008мм за држач за гравура на алатката за мелење CNC
  • Неодамнешно

1PC ER11 ER16 ER20 ER20 ER25 ER32 ER SPRING COLLET CHACK Точност 0,008мм за држач за гравура на алатката за мелење CNC

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сила за стегање, голема точност, добра стабилност и зафат Може да се користи за одржување вежби, здодевни алатки, длето, пренасочувачи и други алатки. Материјал : Пролетен челик. 1 компјутер CNC ER11 ER16 ER20 ER25 ER25 ER32 ER COLLET CHACK Точност 0.008мм за мотор за гравура за гравура на мелење CNC. Забележете : Списокот за пакување на производи е 1 парче, проверете ја спецификацијата на производот што ви е потребна според избраното име на опцијата за артикалот пред да ја купите. Сила за стегање, голема точност, добра стабилност и зафат. Може да се користи за одржување вежби, здодевни алатки, длето, пренасочувачи и други алатки. Материјал : Пролетен челик. 1 компјутер CNC ER11 ER16 ER20 ER25 ER25 ER32 ER COLLET CHACK Точност 0.008мм за мотор за гравура за гравура на мелење CNC. Забележете : Списокот за пакување на производи е 1 парче, проверете ја спецификацијата на производот што ви е потребна според избраното име на опцијата за артикалот пред да ја купите.