Возач на Davitu Motor - 8DO Relay Output 8DI Switch Intute, RJ45 Port TCP Ethernet IO Module Modbus Controller, компатибилен со RS485 232 -
  • Неодамнешно

Возач на Davitu Motor - 8DO Relay Output 8DI Switch Intute, RJ45 Port TCP Ethernet IO Module Modbus Controller, компатибилен со RS485 232 -

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Напон : Етернет Тип на мотор : Степер мотор. Сертификација : Ништо. Потекло : CN (потекло). Снабдување со електрична енергија : ДЦ. Напон : Етернет. Тип на мотор : Степер мотор. Сертификација : Ништо. Потекло : CN (потекло). Снабдување со електрична енергија : ДЦ. 8 DO Релеј излез 8 DI Влез на прекинувачот, RJ45 порта TCP Ethernet IO Module Modbus Controller, компатибилен со RS485 232 ITEM Специфичности : Мотор Тип : Stepper Mathorcertification : No Iror In : CN (потекло) Напојување : DCModel Број на број : 507 E.