Симпатични налепници за печурки, 100 парчиња винил водоотпорни налепници за печурки за хидро колба, шише со вода, лаптоп, скејтборд, компјутер, телефон
  • Неодамнешно

Симпатични налепници за печурки, 100 парчиња винил водоотпорни налепници за печурки за хидро колба, шише со вода, лаптоп, скејтборд, компјутер,

DEN 79.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Секоја налепница за печурки има различна шема, залепувајќи ги овие водоотпорни налепници за печурки на различни места во вашиот живот може да ја стимулира вашата позитивна енергија во секое време, каде било Сите водоотпорни налепници за печурки се направени со најквалитетен двоен слоевит винил. Овие налепници за винил печурки се 100% водоотпорни, доказ за сонце и отпорни на УВ. Безбедна и заштита на животната средина. Никогаш не избледи. Излупете без остаток. Овие налепници можете да ги користите за шишиња со вода за да ги персонализирате лаптопот, таблет, лаптоп, котел, телефон, бележник, компјутер, тастатура, огледало, Mac Book, велосипед, гитара, итн. Овие здрави и позитивни налепници се исто така добри подароци за деца, жени , колеги со соученик на тинејџери, возрасни. Лесен за употреба, прво исчистете ја површината на предметот што сакате да го залепите, а потоа да ја искинете хартијата на задниот дел, да ја играте вашата фантазија, залепете го секое чисто и мазно место што сакате да го залепите, толку е едноставно и удобно. Задоволителна услуга : Ако имате какви било прашања во врска со нашите налепници за печурки, ве молиме кажете ни и ние ќе ви помогнеме да ја решите вашата конфузија што е можно поскоро! Секоја налепница за печурки има различна шема, залепувајќи ги овие водоотпорни налепници за печурки на различни места во вашиот живот може да ја стимулира вашата позитивна енергија во секое време, каде било. Сите водоотпорни налепници за печурки се направени со најквалитетен двоен слоевит винил. Овие налепници за винил печурки се 100% водоотпорни, доказ за сонце и отпорни на УВ.