Anncus THS8134BCPHP THS8134B TH8134B QFP48
  • Неодамнешно

Anncus THS8134BCPHP THS8134B TH8134B QFP48

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оперативна температура : THS8134 B Број на модел : THS8134 BCPHP. Напон на напојување : Th8134. Тип : Регулатор на напон. Оперативна температура : THS8134 B. Број на модел : THS8134 BCPHP. Напон на напојување : Th8134. Тип : Регулатор на напон. Спецификации на предметите : Оперативна температура : THS8134 BMODEL Број : THS8134 BCPHPSPPLY Напон : Th8134 Type : Регулатори на напон : TQFPCondition : Newis Прилагодено : Дајдисипација моќност : Ths8134 Type : Интегрирани кола (ICS) Апликација : Линеарно -засилувачи - Видео.