SPA 224X3-CI AMETRIC® METRIC CAST IRON V BEALT MURTLE, за SPA профил V-појас, 3 жлеб, дијаметар на терен од 223 мм, дијаметар, дијаметар на теренот,
  • Неодамнешно

SPA 224X3-CI AMETRIC® METRIC CAST IRON V BEALT MURTLE, за SPA профил V-појас, 3 жлеб, дијаметар на терен од 223 мм, дијаметар, дијаметар

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1-033-SPA 224 X3-CI AMETIRC (R) Број на дел Леано железо V макара за појас за спа профил V-појас. 223 мм дијаметар на теренот. Дијаметар на центри од 75 мм. 1-033-SPA 224 X3-CI AMETIRC (R) Број на дел. Леано железо V макара за појас за спа профил V-појас. 223 мм дијаметар на теренот. Дијаметар на центри од 75 мм.