Qfx Daul звучници PBX-808TWS, црно
  • Неодамнешно

Qfx Daul звучници PBX-808TWS, црно

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

*2 TWS преносни звучници со 2 штандови и 2 жични мики *2 TWS преносни звучници со 2 штандови и 2 жични мики. Звучникот QFX PBX -154 Bluetooth за полнење на Bluetooth е натоварен со сите одлични карактеристики што ги сакате како Bluetooth, FM радио, USB/TF -порта за картички, LED партиски светла, Bass & Treble Control, микрофон ехо, влезови на микрофон, влез Aux input и повеќе -повеќе -повеќе - Сè што ви треба за да го направите вашиот следен настан рок! Овој звучник доаѓа со 15 „Војници и 1,5“ твитер, рачки и тркала. TWS на QFX (вистински безжичен систем) им овозможува на два TWS подготвени звучници да се поврзат, синхронизираат и да играат Bluetooth аудио истовремено за вистински стерео звук. Со два TWS подготвени звучни звуци и Вашиот уред со овозможено Bluetooth, вашата забава ќе биде однесена на следното ниво - тоа не е само забава - тоа е настан, со богат, моќен стерео звук! Батеријата што може да се надополнува непречена слобода на поставување. Забелешка : TWS е функција само Bluetooth и нема да работи со FM Radio или USB/Micro-SD. QFX го води пазарот во електроника за потрошувачи на живот со испорака на иновативни дизајни на производи и исклучителни перформанси на потрошувачите кои се свесни за вредности.