Германија Американско Срце Знаме Божиќни Капи Рефус Возрасни Капи Божиќна Капа За Празници Божиќни Забави
  • Неодамнешно

Германија Американско Срце Знаме Божиќни Капи Рефус Возрасни Капи Божиќна Капа За Празници Божиќни Забави

DEN 204.64

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Полиестер Произведено во САД Или Увезено. Ткаенина : не само погодна За Божиќ, туку и погодна за други активности на отворено. Прилика : 🎄 можете да ја носите оваа капа На Дедо Мраз со вашето семејство, пријатели, колеги, За Божиќ, спортски игри, девојки ноќ, тематски забави итн., ќе уживате во играта и ќе се забавувате повеќе. Инструкции за перење : 🎄 препорачливо е да се мие рачно, не впивајте долго време, не избелувајте, а температурата на течноста за перење не треба ДА надминува 45 °C. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно испратете ни е-пошта. Дали ви недостасува квалитетна Божиќна капа во вашиот дом?Нашата квалитетна Божиќна Капа за возрасни не може да биде посоодветна.Оваа забавна Божиќна капа ќе го додаде празничниот дух и ќе ве радува вас и вашето семејство за време на годишната Божиќна сезона!.