Smart Shake Lite MTV American Flag Logo Shaker Shaker шише | Издржлив дизајн и лесен за чистење на шише со вода | Производство, БПА бесплатно & deHP бесплатно
  • Неодамнешно

Smart Shake Lite MTV American Flag Logo Shaker Shaker шише | Издржлив дизајн и лесен за чистење на шише со вода | Производство,

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Лого на американско знаме на МТВ : Ај, ајде да работиме како ги држиме starsвездите и лентите Прегрнете ги 90 -тите години со Smartshake официјално лиценцирано шише со шок на знамето на MTV. Lite MTV : Smart Shake Lite MTV шишињата со вода се лесни и трајни специјално дизајнирани да траат. Тие се БПА и ДЕХП, што ги прават безбедни за околината и самите себе. Доказ за протекување и gaurenteed : шишињата со вода за тресење се протекуваат и 100% загарантирани со нашата гаранција за паметни пречки. Тестиран/издржлив дизајн на битка : Паметниот тресење има повеќе од 25 милиони среќни клиенти од 2009 година. Нашите производи се многу издржливи и тестирани под екстремни мерки. Продолжете да го користите за една деценија или повеќе без никакви проблеми. Удобно/ практично и лесно за чистење : Овие шишиња тежат само 170 грам/ 0,375 фунти. Тој е многу лесен и лесен за корисниците. Неговото широко отворање ви овозможува лесно да го исчистите шишето без никакви проблеми (само миење на рацете). Лого на американско знаме на МТВ : Ај, ајде да работиме како ги држиме starsвездите и лентите. Прегрнете ги 90 -тите години со Smartshake официјално лиценцирано шише со шок на знамето на MTV. Lite MTV : Smart Shake Lite MTV шишињата со вода се лесни и трајни специјално дизајнирани да траат. Тие се БПА и ДЕХП, што ги прават безбедни за околината и самите себе.