Hitachi 326598 TriAC Holder CR13VB Заменски дел
  • Неодамнешно

Hitachi 326598 TriAC Holder CR13VB Заменски дел

DEN 63.36

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Алатките Hitachi Power го преименуваа во Metabo HPT Исти одлични алатки, со само ново име. Оригинален дел за замена на алатката Хитачи. За употреба на производи за алатки Hitachi Power. Алатките за напојување Hitachi (Hitachi Koki USA, Ltd) нуди широка линија на стручни одделенија за напојување и додатоци за обработка на дрво, метали, дупчење и прицврстување, бетонско дупчење и сечење, производи за опрема за напојување на отворено, како и комплетна линија на пневматски нокти, степнувачи , компресори и собрани сврзувачки елементи. Хитачи Коки САД, ООД е Северноамериканска дивизија на Хитачи Коки Јапонија, подружница во рамките на Хитачи Рибар за повеќе информации за алатките на Hitachi Power, ве молиме посетете ја страницата www.hitachipowertools.